حمل بار به ترکیه

حمل بار به ترکیه

تجارت بین المللی یکی از بهترین راه های برای گسترش هرچه بیشتر تجارت شماست.
حمل بار به ترکیه
حمل و نقل بین المللی

حمل و نقل ریلی

مشاهده بیشتر

حمل و نقل جاده ای

مشاهده بیشتر
حمل و نقل بین المللی

حمل و نقل هوایی

مشاهده بیشتر
حمل و نقل بین المللی

حمل و نقل دریایی

مشاهده بیشتر
حمل بار به ترکیه

به دلیل همسایگی با کشور ترکیه و داشتن روابط تجاری بسیاری از افراد ممکن است نیاز به حمل بار به ترکیه داشته باشند. همچنین برخی از مردم به دلیل وجود رفاه بیشتر برای زندگی، تمایل دارند که اثاثیه منزل خود را به ترکیه ارسال کنند و در آن جا اقامت گزینند. این امر نیازمند یک مرکز برای حمل بار به ترکیه می باشد. باربری ترکیه در ایران به عنوان یکی از قدیمی ترین باربری ها امکان ارائه کلیه خدمات را به مشتریان خود دارد. در حمل و نقل بین المللی شنل امکان ارسال بار به صورت زمینی و هوایی به ترکیه فراهم شده است که هریک از این روش ها دارای قوانین و اصول مربوط به خود می باشد.

کشور ترکیه در نیم کره شمالی و نقطه تلاقی دو قاره آسیا و اروپا قرار دارد و در چند سال اخیر به دلیل موقعیت جغرافیایی خود از نظر اقتصادی و تجاری رشد فراوانی داشته است. به همین دلیل تبدیل به یکی از موفق ترین کشورهای خاورمیانه شده است. این کشور به دلیل رشد صادرات و واردات، یک مقصد خوب برای گردشگری، سرمایه گذاری و حتی مهاجرت تبدیل شده و بسیاری از افراد این کشور را به عنوان محل زندگی برگزیده اند. لذا حمل بار به ترکیه نیز تبدیل به یکی از مهم ترین دغدغه های مهاجرین و یا تاجران و سرمایه گذاران می باشد.

حمل بار به ترکیه

باربری به ترکیه در سال های نه چندان دور در میان دو کشور ایران و ترکیه مرسوم بوده است و این روزها به اوج خود رسیده و تبدیل به یکی از مهم ترین بخش های باربری گشته است. همسایه بودن ایران و ترکیه و رفت و آمدهای متوالی میان این دو کشور نیز به این مهم دامن زده و مبادلات تجاری دو کشور بیش از پیش قوت گرفته است. همچنین نزدیک بودن زبان این کشور به برخی از ترک زبانان ایران نیز باعث شده است که بسیاری از افراد برای کار و درآمد و یا حتی زندگی دائم به کشور ترکیه مهاجرت کنند. تمامی این موارد دست به دست هم داده تا حمل بار به ترکیه تبدیل به یکی از مهم ترین بخش ها در صنعت حمل و نقل بین المللی گردد.

افرادی که قصد سفر به ترکیه را دارند به راحتی می توانند به صورت هوایی و یا زمینی وارد ترکیه شوند اما خانواده هایی که قصد دارند در این کشور ساکن شوند و نیاز به حمل وسایل به ترکیه را دارند می بایست از حمل بار به ترکیه کمک بگیرند. این کار صرفا از طریق زمینی صورت می پذیرد و باید از صنعت حمل و نقل بین المللی جاده ای استفاده شود. ارسال بار و وسایل به ترکیه برای افراد مختلف به دو دسته تقسیم بندی می شود. بعنی برخی از افراد قصد مهاجرت به ترکیه برای تجارت را دارندولی برخی برای زندگی دائم و یا موقت این کشور را برگزیده اند و می خواهند با استفاده از حمل بار به ترکیه اسباب و لوازم زندگی خود را وارد کشور ترکیه کنند. این دو دسته تفاوت هایی با یکدیگر دارند که در ادامه بیان می کنیم. با شرکت حمل و نقل بین المللی شنل همراه باشید.

حمل بار به ترکیه

روش های ارسال بار به ترکیه

کارگو

این نوع از حمل بار به ترکیه برای بازرگانان و تجار می باشد و شامل خدمات بسته بندی و ارسال بار مانند کالاها و اجناس به خارج از کشور می باشد. خدمات کارگو در حقیقت به معنی آماده سازی و ارسال بار تجار و بازرگانانی می باشد که اجناس را به قصد واردات و یا صادرات جابجا می کنند. خدمات کارگو طیف وسیعی از انواع کالاها و اجناس را در بر می گیرد. انواع بار مانند حیوانات زنده تا قطعات خودرو و یا کتاب و لوازم التحریر و یا حتی لوازم ساختمانی و … همگی در بخش خدمات کارگو جای می گیرند. به طور خلاصه می توان گفت هر کالا و یا جنسی را که در بازار مشاهده می کنید می توانید با استفاده از خدمات کارگو آن را به دیگر کشورها ارسال کنید. یا برای حمل بار به ترکیه از این روش استفاده کنید.

امروزه کارگو بخش مهمی از خدمات حمل بار به خارج از کشور را تشکیل می دهد و این امر نه تنها در ایران بلکه در بسیاری از کشورها دیگر جهان نیز صدق می کند. چرا که در عصر حاضر بسیاری از افراد به عنوان تاجر و یا بازرگان مشغول به کار می باشند و از طرق مختلف اجناس مورد نظر خود را به کشورهای دیگر صادر و یا از کشورهای دیگر وارد می کنند.

حمل بار به ترکیه
حمل بار به ترکیه

فریت بار

این نوع از حمل بار به ترکیه به آ دسته از خدمات بسته بندی و ارسال به خارج از کشور اطلاق می شود که قصد ارسال وسایل و اثاثیه خود را به خارج از کشور دارند. در حقیقت فریت برای اشخاص حقیقی صورت می پذیرد که قصد اسباب کشی به خارج از کشور را دارند و می خواهند وسایل زندگی خود را نیز با خود ببرند. تصور کنید که فردی قصد مهاجرت به یک کشور دیگر را دارد و می خواهد لوازم زندگی خود مانند لوازم صوتی و تصویری، لوازم آشپزخانه، لوازم شخص، فرش و قالی، مبلمان، میز و … را به محل زندگی جدید خود ببرند و به عبارت بهتر حمل بار به ترکیه صورت می پذیرد.

خدمات فریت بار به ترکیه امروزه توسط بسیاری از شرکت های هواپیمایی معروف داخلی و خارجی نظیر شرکت هواپیمای بین المللی شنل صورت می پذیرد. البته معمولا جهت استفاده از این خدمات چند روز پیش از پرواز مورد نظر انجام می شود. مثلا اگر قصد ارسال بار به ترکیه دارند باید ضمن هماهنگی های اولیه، چند روز قبل از پرواز هماهنگی لازم جهت فریت بار و حمل بار به ترکیه را انجام دهید. برای استفاده از این خدمات باید از یک شرکت معتبر درخواست کنید که نکته مهمی که وجود دارد این است که شرکت مورد نظر دارای مدارک و مجوز های لازم باشد و همچنین شناخته شده و معتبر باشد تا یک اسباب کشی راحت و بی درد سر را تجربه کنید.

حمل بار از شهرستان به ترکیه

تمامی افرادی که می خواهند به کشور ترکیه مهاجرت کنند و یا اینکه تاجر و بازرگانان همگی در تهران نیستند و بسیاری از افراد می خواهند بار خود را از شهرستان ارسال کنند. در صورتی که می خواهید بار خود را از شهرستان به دیگر کشورها ارسال کنید می توانید با استفاده از خدمات حمل و نقل بین المللی شنل اقدام کنید. توجه داشته باشید که همواره ارسال بار از شهرستان های ایران به دیگر کشورها هزینه بیشتری از تهران دارد چرا که بار باید برای انجام کارهای گمرکی به تهران بیاید و سپس ارسال گردد. در نتیجه سفارش شما مشمول هزینه بیشتری خواهد شد.

حتما زمانی که مهاجرت به کشوری دیگر را برای زندگی دائم و یا موقت انتخاب نموده اید به این فکر می کنید که چگونه وسایل زندگی را به کشور مقصد ارسال کنید. حمل بار به ترکیه در این دوره تبدیل به یکی از دغدغه ها شده است. برای اینکه یک زندگی تازه در کشوری دیگر را شروع کنید هم می توانید در اینجا تمامی لوازم را بفروشید و در آنجا مجددا خریداری کنید و هم اینکه از طریق حمل بار به ترکیه و یا دیگر کشورها لوازم خود را ارسال کنید. راه اول نمی تواند مناسب باشد چرا که خرید مجدد وسایل نیاز به هزینه هنگفتی دارد بنابراین راه حل دوم بهترین روش می باشد.

شرکت حمل و نقل بین المللی شنل ارائه دهنده تمامی خدمات حمل و نقل، بازرگانی، صادرات و واردات، انبارداری و … می باشد. برای حمل بار به ترکیه و تمامی شهرهای آن و دیگر کشورها مانند بلغارستان و یا رومانی می توانید از خدمات این مجموعه بهره مند شوید.

حمل اثاثیه منزل به ترکیه

همانطور که در بخش های پیشین بیان شد با افزایش قیمت لیر در ترکیه امکان فروش وسیله در کشور و خرید مجدد در کشور ترکیه وجود ندارد. چرا که مجبور هستید دوبرابر هزینه کنید. همین مورد باعث شده بسیاری از افراد دغدغه حمل بار به ترکیه را داشته باشند. به جز مشکل قیمت، تنوع و کیفیت محصولات نیز در ترکیه متفاوت با ایران است و بهتر است که برای مهاجرت اقدام به حمل بار به ترکیه کنید. بهترین راه برای این کار استفاده از شرکت های باربری مطمئن و معتبر می باشد که می توانند این کار را از طریق هوایی، دریای و زمینی انجام دهند. تمامی خدمات شرکت حمل و نقل بین المللی شنل با ضمانت و بیمه صورت می پذیرد. این مجموعه مشتریان خود را از درب منزل تا مقصد نهایی همراهی می کند.

همانطور که گفته شد تبادلات فرهنگی، اقتصادی و تجاری زیادی بین ایران و ترکیه وجود دارد و افراد زیادی بنا بر دلایل مختلفی هم از ایرن به ترکیه مهاجرت میکنند و اینکار بالعکس نیز صورت می پذیرد. اگر شما نیز قصد اسباب کشی از ایران به ترکیه را دارید می توانید با استفاده از خدمات حمل بار به ترکیه با ما تماس بگیرید. شرکت حمل و نقل بین المللی شنل با داشتن امکانات تخصصی و ویژه در ایران و ترکیه آماده ارائه خدمات ویژه همراه با ضمانت نامه و بیمه نامه و با امنیت بالا به شما ارائه میدهد.

روش های حمل بار به ترکیه

یکی از خدمات ویژه مجموعه حمل و نقل بین المللی شنل حمل بار به ترکیه و ارسال وسایل منزل به آنجا می باشد. افرادی که قصد دارند در ترکیه، شرکتی در زمینه تخصصی خود ایجاد کنند و یا اینکه برای زندگی دائم به کشور ترکهی سفر کنند می توانند وسایل منزل خود را با استفاده از حمل بار به ترکیه ارسال کنند. همچنین قبل از ارسال تمامی لوازم می بایست بسته بندی شود که این شرکت خدمات بسته بندی را نیز به صورت حرفه ای و تخصصی ارائه می دهد. حمل بار به ترکیه به روش های مختلفی صورت می پذیرد که به شرح زیر می باشد.

حمل بار به ترکیه

حمل بار زمینی به ترکیه

یکی از راه های حمل بار به ترکیه از طریق راه های زمینی مانند کامیون، قطار و یا تریلی می باشد. این روش برای ارسال بار به کشورهای همسایه مانند ترکیه، عراق و ارمنستان انجام می پذیرد. اگر فردی قصد جابجایی و حمل وسایل منزل خود را دارد می تواند از طریق شرکت حمل و نقل بین المللی شنل حمل بار را به صورت زمینی انجام دهد. بسته‌بندی، بیمه کالا و بارنامه حمل ونقل و کنترل کیفی باربری، وسایل نقلیه مناسب برای حمل بار در سریع‌ترین زمان و به شکل ایمن در اختیار مشتری قرار می گیرد. این روش حدود 1 هفته طول میکشد که باید برای این کار برنامه ریزی کامل و دقیقی داشته باشید زیرا باید برای تحویل بار در مقصد حضور داشته باشید.

نکته ای که برای ترخیص اجناس از گمرک ضروری است این است که قبل از تحویل بار باید به اداره پلیس مرکزی بروید و پرینت رفت ‌و آمد 5 سال گذشته خود به کشور ترکیه را دریافت کنید البته ما در گمرک نمایندگانی داریم که برای انجام امور به شما کمک میکنند تا کا ها را به راحتی انجام دهید.

حمل بار به ترکیه

حمل بار دریایی به ترکیه

بسیاری از لوازم مانند یخچال که دارای وزن و حجم بالایی هستند برای ورود به هواپیما ممنوعیت دارند. این نوع از وسایل می توانند با استفاده از حمل زمینی و یا حمل دریایی ارسال شوند. این روش می تواند جهت حمل بار مسافران و یا خدمات کارگو مورد استفاده قرار گیرد. در این روش اجناس و یا بار مسافران و یا بازرگانان (تجار و یا شرکت های تجاری و بازرگانی) بسته بندی شده و آماده حمل می گردد و از طریق کانتینرهای مخصوص و سپس کشتی های باری به کشور ترکیه ارسال می شوند.

امروزه بسیاری از اشخاص حقیقی و یا حقوقی که قصد حمل بار به ترکیه را دارند ارسال بار هوایی را انتخاب می کنند. اما روش های دیگر نیز برای برخی افراد یا شرکت ها می تواند گزینه مناسبی باشد. به ویژه اشخاصی که وسایل و بارهای حجیم و سنگین زیادی مانند مبلمان، کمدهای بزرگ و یا میزهای نهارخوری بزرگ دارند می توانند از طریق حمل و نقل دریایی لوازم خود را جابجا کنند.

حمل بار به ترکیه

حمل بار هوایی به ترکیه

خدمات هوایی کارگو یا حمل بار تجاری به صورت هوایی، با استفاده از هواپیما های باری بزرگ و مخصوصی صورت می گیرد. از جمله هواپیماهای آنتونوف و ایلیوشین که در سطح جهان امروزه مورد استفاده قرار می گیرند و دارای ایمنی پرواز بالا و همچنین ظرفیت بالایی جهت حمل و نقل بار بین کشورهای مختلف جهان را دارند. اما خدمات فریت بار برای مسافرانی که می خواهند لوازم زندگی خود را به کشورهای دیگر ارسال کنند، معمولا از طریق هواپیماهای مسافربری صورت می گیرد.
حمل بار از طریق هوایی معمولا به عنوان پر طرفدارترین و به صرفه ترین شیوه حمل بار به ترکیه شناخته می شود. باربری هوایی هزینه بیشتری نسبت به سایر روش ها دارد اما افراد و خانواده های مختلف که زمان کمی دارند و قصد دارند که هرچه زودتر به مقصد برسند از این روش استفاده می کنند.

بسته بندی وسایل برای حمل بار به ترکیه

کادر مجرب مجموعه حمل و نقل بین المللی شنل، در محل سکونت شما حاضر شده و تمام چمدانها، لوازم منزل ،مبلمان ، میز و کمد و بطور کلی وسایل و تجهیزات بزرگ و کوچک شما را با بهترین و با کیفیت ترین کارتن ها و جعبه های چوبی و فلزی (به فراخور لوازم شما )، بسته بندی کرده و تا فرودگاه حمل می کنند. ظروف شکستنی حباب پیچ شده و سپس پالت بندی می شوند. برای حمل زمینی بار شما نیز، کانتینرهای استاندارد در نظر گرفته می شوند. بسته بندی مناسب و با کیفیت یکی از مهم ترین مراحل ارسال بار شماست. و ما آن را به بهترین نحو انجام می دهیم، تا هیچگونه مشکلی برای شما در گمرک های ترکیه بوجود نیاید.

بسته بندی و ارسال بار به خارج از کشور برای خانواده ها و بازرگانان و سایر افراد به صورت دقیق، همراه با بیمه و بارنامه و کنترل کیفی و امنیت کامل انجام می شود و همین باعث رضایت تمام مشتریان ما شده است. امروزه یکی از نیازهای اساسی بسیاری از افراد پیش از آغاز حمل بار به ترکیه، خدمات حرفه ای برای بسته بندی وسایل است که لوازم شرکت یا منزل را شامل می شود.

نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که لیست کاملی از وسایل تهیه کنید و همچنین مورد دیگر این است که تمامی وسایل 100 میلیون بیمه میشوند اما اگر فکر میکنید ارزش وسایل شما بیشتر از این مقدار است می توانید از بیمه های خصوصی استفاده کنید. آدرس مقصد حمل بار به ترکیه وسایل شما می‌تواند هر شهری از ترکیه باشد. با توجه به قوانین گمرک ترکیه هیچ ‌کدام از وسایل شما نباید آکبند باشند. این قوانین برای جلوگیری از قاچاق و واردات غیر قانونی اجرا می شود. همچنین شما باید برای وسایل صوتی و تصویری مالیات معینی را با توجه به قوانین مالیات در ترکیه پرداخت نمایید.

سپردن بسته بندی بار به افراد متخصص که بسته بندی اثاثیه و وسایل را به صورت حرفه ای انجام می دهند دارای مزایای زیادی است از جمله :

 • کاهش کل مقدار زمانی که لازم است برای امور اسباب کشی صرف کنید.
 • کاهش چشمگیر احتمال آسیب به بار و اثاثیه
 • بسته بندی لوازم حساس و قیمتی به شکلی ویژه برای محافظت بیشتر
 • کاهش میزان استرس و خستگی ناشی از اثاث کشی
 • افزایش سرعت در حمل بار و همچنین چیدن لوازم در محل جدید
شرکت حمل و نقل بین المللی شنل

خدمات شنل

a63

حمل و نقل هوایی

a62

حمل و نقل دریایی

a61

حمل و نقل ریلی

a60

حمل و نقل جاده ای

a67

ترانسشیپمنت

a66

تخلیه و بارگیری

a65

تشریفات گمرکی

a64

انبارداری

حمل بار به استانبول

یکی از دغدغه های اصلی افرادی که قصد مهاجرت دارند، حمل بار به ترکیه می باشد. یکی از شهرهای ترکیه که بسیار مورد توجه ایرانیان است استانبول می باشد. برای اسباب کشی بهتر است به دنبال شرکتی باشد که در این زمینه دارای تخصص کافی باشد. شرکت هایی که دارای تخصص کافی در زمینه حمل بار به ترکیه را ندارند نمی توانند بار شما را سالم به مقصد برسانند. مجموعه حمل و نقل بین المللی شنل یکی از بزرگترین شرکت ها در زمینه حمل بار به ترکیه می باشد که می توانید برای ارسال به ترکیه از آن کمک بخواهید. جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های درج شده تماس حاصل نمایید.

حمل بار به آنتالیا

مجموعه حمل و نقل بین المللی شنل با چندین سال تجرب در زمینه حمل بار به ترکیه از طرق مختلف آماده ارائه بهترین خدمات به شما می باشد. جهت ارسال بار به آنتالیا می توانید از خدمات این مجموعه بهره مند شوید. همچنین این باربری معتبر با ارائه خدمات کامل بسته بندی و حمل بار به ترکیه در ساعات تعیین شده و بدون مشکلات و هزینه های زیاد توانسته اعتماد مشتریان خود را جلب کند. در صورتی که می خواهید از خدمات حمل بار به آنتالیا بهره مند شوید با شماره های درج شده تماس حاصل نمایید.

حمل بار به ترکیه

حمل بار به ترکیه

حمل بار به آنکارا

باربری و حمل بار به آنکارا زیر مجموعه حمل بار به ترکیه می باشد که برای مشتریان عزیز ارائه شده است. ارسال بار به آنکارا یا دیگر شهرهای ترکیه با رعایت تمامی قوانین حمل و نقل بین المللی صورت می پذیرد. تمامی این خدمات با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت ها و طبق تعریفه اتحادیه انجام می گردد. ممکن است واژه باربری بین المللی یا ارسال بار به تمامی کشور های دنیا خیلی جمله رایجی نباشد و فکر کنید این جمله فقط یک شعار است اما ما با ضمانت و تضمین به شما میگوییم خدمات ارسال بار به تمامی کشور های جهان مانندارسال بار به انگلیس و لندن و دیگر کشور ها را برای شما به گونه ای انجام میدهیم که بهترین اسباب کشی زندگیتان را با ما تجربه کنید. حمل بار به ترکیه همراه با شنل.

حمل بار به آلانیا

باربری و حمل بار به آلانیا زیرمجموعه حمل بار به ترکیه می باشد که از مجموعه خدمات مجموعه شنل است. ارسال بار به آلانیا یا شهرهای دیگر ترکیه با رعایت تمامی قوانین بین المللی همراه است و با بهترین و بالاترین کیفیت صورت می پذیرد. در مجموعه حمل و نقل بین المللی شنل ارسال بار به آلانیا همراه با خدمات بسته بندی وسایل صورت می پذیرد و حمل و جابجایی لوازم شما همراه با ضمانت نامه و بیمه نامه می باشد. حمل بار به ترکیه همراه با شنل.

حمل بار به ازمیر

ازمیر یکی از شهرهای توریستی می باشد که افراد و خانواده های زیادی برای تحصیل، کار و یا زندگی وارد این شهر می شوند. شرکت حمل و نقل بین المللی شنل علاوه بر شهرهای ذکر شده آماده ارائه خدمات و باربری به شهر ازمیر نیز می باشد. تمامی این خدمات همراه با بیمه نامه و ضمانت نامه و بارنامه کتبی صورت می پذیرد. همچنین این خدمات هم مانند سایر خدمات ما توسط افرادی کاربلد و با تجربه و با بهترین و منصفانه ترین قیمت ها ارائه میشوند و همین مورد باعث شده تا ما به یکی از بهترین شرکت ها در این زمینه تبدیل شویم.

حمل بار به ترکیه

حمل بار به ترکیه

خدمات شرکت شنل برای حمل بار به ترکیه

انجام تشریفات گمرکی

در قسمت پذیرش گمرک ترمینال خدمات بار، محموله ی شما وزن شده و تشریفات گمرکی توسط پرسنل شنل  انجام می شود. شما می توانید تمام وسایل منزل و لوازم شخصی خود بجز کالاهای ممنوعه (مواد غذایی و خوراکی، دارو، مخدر ) را به ترکیه ارسال کنید. ارسال لوازمی مانند مبلمان، کمد، میز، بوفه، تخت، پیانو، کامپیوتر ، چمدانهای لوازم شخصی، کتابها و مواد غذایی خشک بصورت بسته بندی تجاری، فریت فرش و تابلو فرش، ظروف و البسه بدون هیچ مانعی، به ترکیه انجام می شود. برای ارسال لوازم منزل مدارکی لازم است که به شرح زیر می باشد:

 • اصل پاسپورت فرستنده و گیرنده
 • اصل کارت ملی فرستنده و گیرنده
 • کپی بلیط
 • آدرس کامل فرستنده و گیرنده به همراه کد پستی / Zip Code گیرنده و شماره تلفن
 • لیست بسته بندی کالا به همراه ابعاد بسته ها به سانتیمتر

صدور بارنامه و حمل بار به ترکیه

سپس بار شما توسط مجموعه شنل، با یکی از ایرلاینهای معتبر جهانی (به انتخاب شما و یا پیشنهاد تخصصی پرسنل ما)، بارنامه شده و به مقصد مورد نظر حمل می شود. در طول حمل بار شما به مقصد، شما می توانید از طریق پایانه ی رهگیری بار، با درج شماره بارنامه ی خود، حمل محموله ی خود را پیگیری کنید، تا زمان دقیق رسیدن وسایلتان به مقصد را بدانید، تا در اولین فرصت در گمرک ترکیه، برای ترخیص آن اقدام کنید.

حمل بار به ترکیه

حمل بار به ترکیه

ترخیص و تحویل بار در گمرک ترکیه

در حال حاضر یکی از سخت گیرترین گمرک های جهان نسبت به کالای ورودی، گمرک ترکیه است. اخیرا گمرک ترکیه نسبت به بارهای ورودی مسافری سخت گیرانه تر از قبل رفتار کرده و قوانین جدیدی را وضع کرده است. این شرایط سختگیرانه جهت فریت بار مسافری به کشور ترکیه بدین شرح میباشد:

 • فرستنده و گیرنده باید یک نفر باشد (به این صورت که روی بارنامه ی صادره، نام فرستنده و گیرنده باید یکی باشد)
 • گیرنده ی بار در ترکیه باید اجاره نامه داشته باشد.
 • گیرنده در ترکیه باید اقامت دائم داشته باشد
 • از آخرین سفر گیرنده به ایران، بیشتر از سه ماه نگذشته باشد.

ما در شرکت بین المللی شنل موظفیم که تمامی وسایل و بار های شما را صحیح و سلامت به مقصد ترکیه به دست شما برسانیم اما اگر به هر دلیلی مشکلی ایجاد شد و مجبور شدیم بار ها را مرجوع کنیم و برگردانیم، تمامی هزینه ها و مشکلات برگرداندن وسایل به عهده ما خواهد بود و مبالغ پرداخت شده به شما برگردانده می شود.