حمل بار به عراق

حمل پلی اتیلن

تجارت بین المللی یکی از بهترین راه های برای گسترش هرچه بیشتر تجارت شماست.
حمل بار به ترکیه
حمل و نقل بین المللی

حمل و نقل ریلی

مشاهده بیشتر

حمل و نقل جاده ای

مشاهده بیشتر
حمل و نقل بین المللی

حمل و نقل هوایی

مشاهده بیشتر
حمل و نقل بین المللی

حمل و نقل دریایی

مشاهده بیشتر
حمل بار به عراق

حمل پلی اتیلن یکی از مهم ‌ترین اقداماتی است که باید پیمانکاران به آن توجه کنند تا به هنگام جابه جایی آسیبی به لوله ‌های پلی اتیلن وارد نشود. جهت حمل پلی اتیلن معمولاً از کامیون، کشتی یا هر وسیله باربری مطمئن دیگری استفاده می‌ کنند. ما در این مقاله قصد داریم هر آنچه لازم است درباره حمل پلی اتیلن بدانید را در اختیارتان قرار دهیم تا با شیوه صحیح حمل پلی اتیلن آشنا شوید.

حمل پلی اتیلن

در همین ابتدای کلام اجازه دهید بگوییم در صورتی که لوله ‌های پلی اتیلن را به صورت بسته بندی شده از کارخانه دریافت میکنید حتماً از تسمه های پهن جهت جابه جایی و حمل پلی اتیلن کمک بگیرید. در واقع به هنگام حمل پلی اتیلن لازم است به‌جای قلاب و زنجیر به جرثقیل تسمه‌ های بزرگ و پهن متصل گردد.

  • لازم به ذکر است جهت حمل پلی اتیلن ‌هایی که طولی بیشتر از 6 متر دارند حتماً از تیرهای توزیع کننده نیرو استفاده شود تا آسیبی به لوله‌ ها وارد نشود.
  • زمانی که لوله ها به مقصد می‌رسند به هیچ عنوان نباید پیمانکار و سایرین برای حمل پلی اتیلن و جابه جایی آن ‌ها را روی زمین بغلطانند.
  • در صورتی که برای حمل پلی اتیلن قصد دارید آن ‌ها را به سطح پایین تر ببرید اصلاً از ریل فلزی یا الوار چوبی استفاده نکنید. علاوه براین به هنگام حمل پلی اتیلن حتماً در نظر داشته باشید که چنان آرام و با دقت این فرآیند را انجام دهید که ضربه‌ ای به لوله ‌های پلی اتیلن وارد نشود و خراشیدگی و ساییدگی بر روی آن‌ ها رخ ندهد.
  • به هنگام حمل پلی اتیلن دقت خود را بالا ببرید تا جداره لوله با متعلقات فلزی و سنگ ‌های تیز تماسی نداشته باشد و سطح جداره‌ ها خراشیده نشود.
  • حمل پلی اتیلن در دمای زیر صفر درجه از اهمیت ویژه‌ ای برخوردار است؛ زیرا در این هنگام شکستگی به سرعت صورت می‌گیرد.
  • به هنگام حمل پلی اتیلن باید افراد و پیمانکاران به اندازه کافی دقت داشته باشند تا لوله‌ های انبار شده به صورت رول به هنگام باز شدن روی سطح سخت و تیز باز نشوند و همچنین طوری باز نشوند که تاب بردارند و بلااستفاده شوند.

شرکت حمل و نقل بین المللی شنل در زمینه حمل پلی اتیلن به کشور های حوزه خلیج فارس و دیگر کشورها در سراسر جهان در حال فعالیت می باشد. شما عزیزان می توانید برای حمل بار خود به سراسر جهان و خاور میانه با کارشناسان بین المللی این مجموعه در ارتباط باشید و سفارش خود را ثبت کنید. در نظر داشته باشید کارشناسان ما به تمامی سوالات شما در زمینه حمل بار به اقسی نقاط دنیا و هزینه های حمل پاسخگو می باشند. تنها کافیست با شماره های درج شده تماس حاصل نمایید و از مشاوره رایگان این مجموعه بهره مند شوید.

حمل بار به ترکیه

حمل پلی اتیلن با کشتی

تمام موارد فوق که درباره حمل پلی اتیلن گفته شد بسیار حائز اهمیت هستند؛ لذا بهتر است حمل پلی اتیلن را با وسیله‌ ای انجام دهید که علاوه بر نظارت فوق ‌العاده، امنیت بیشتری نیز داشته باشد‌. بدین منظور پیشنهاد ما جهت حمل پلی اتیلن به صورت تخصصی و با کمترین آسیب حمل با کشتی می‌ باشد. در واقع از آن جایی که کشتی محدودیت وزنی و ابعادی برای کالاهای خود ندارد شما می‌ توانید لوله ‌های پلی اتیلن را با ظرافت تمام درون کشتی بارگذاری کنید و بدون فوت وقت آن‌ ها را به مقصد نهایی برسانید. جهت حمل و نقل دریایی پلی اتیلن و تخلیه آن از کشتی حتماً باید ملاحظات لازم صورت گیرد تا کوچکترین آسیبی به لوله‌ های پلی اتیلن وارد نشود.

اهمیت حمل پلی اتیلن

جهت حمل پلی اتیلن درخواست و نظر مشتری در اولویت قرار دارد. در اکثر مواقع لوله ‌های پلی اتیلن را نسبت به شرایط تولید و طولی که مشتری درخواست می‌‌ کند، به دو شکل کلاف و لوله درمی ‌آورند. در صورتی که پلی اتیلن به صورت کلاف باشد، می‌توان آن ‌ها را بر روی یکدیگر انباشته کرد و قرار داد؛ اما درباره لوله ‌‌‌ها باید بگوییم که به کمک مهارکننده‌ های مخصوصی بر روی کفی بارگیری می ‌شوند.

استانداردهای لازم جهت حمل پلی اتیلن

لوله ‌های پلی اتیلن در سایزهای مختلفی تولید و عرضه می‌ شوند‌. در این بین طول استانداردی برای بارگیری لوله‌‌ ها در نظر گرفته شده که حدود 40 اینچ می ‌باشد. البته لوله‌‌ های پلی اتیلن با طول 60 اینچ نیز تولید می ‌شوند که حمل آن ‌ها از اهمیت ویژه‌ ای برخوردار است. درباره مقطع عرضی در سیستم‌ های حمل پلی اتیلن نیز باید بگوییم که اکثر آن ‌ها حدود 20 اینچ هستند. البته قوانین مذکور با توجه به شرایط مختلف در پروژه‌ های متفاوت ممکن است تغییر کند. اگر محدودیت ‌های لازم به هنگام حمل پلی اتیلن مورد توجه قرار نگیرد قطعاً جریمه‌ های ناشی از نقض قوانین شامل حال پیمانکار خواهد شد و این موضوع سبب بالا رفتن هزینه‌ های حمل پلی اتیلن نیز می‌ گردد.

حمل پلی اتیلن از جهت وزنی و محدودیت ‌های مربوط به آن نیز اهمیت دارد. البته لوله ‌های پلی اتیلن وزن سنگینی ندارند و به همین جهت امکان اینکه محدودیت‌ ها دردسرساز شود بسیار کم است. از آن‌جایی که لوله‌ های پلی اتیلن بسیار حساس ‌پذیر هستند لازم است به هنگام جابه‌ جایی دقت لازم را به کار برد تا آسیبی به آن ‌ها وارد نشود و محصول بلااستفاده نگردد. تمام موارد و نکات مهم درباره حمل پلی اتیلن در بخش ‌های فوق ذکر شد. در صورتی که به آن ‌ها توجه کنید و به طور اصولی حمل پلی اتیلن را انجام دهید قطعاً حمل بار بدون دغدغه و مشکلی را خواهید داشت.

خدمات حمل پلی اتیلن

خدمات حمل پلی اتیلن نیز مانند خدمات حمل هر مرسوله دیگری حائز اهمیت می‌ باشد. به هنگام حمل پلی اتیلن ابتدا مهم‌ترین اقدامی که صورت می‌گیرد بازرسی کالای وارد شده است. در واقع در این زمینه باید کالا به درستی بررسی شود تا مطمئن شوند کالایی که به دستشان رسیده با اصل کالای سفارش داده شده مطابقت دارد. پس از آن باید پلی اتیلن موردنظر بررسی شود تا طی بازرسی‌ ها متوجه شوند که کیفیت کالای وارد شده به اندازه کافی ایده ‌آل است یا خیر؟ در صورتی که حمل پلی اتیلن با مشکلی روبه ‌رو شده باشد و لوله ‌ها براثر ضربه آسیب دیده باشند، نمی ‌توان آن‌ ها را جهت انجام لوله ‌گذاری به کار برد.

حمل پلی اتیلن و مشتقات آن با توجه به شرایط با هر وسیله باربری انجام می ‌گیرد؛ اما در اکثر مواقع کامیون وظیفه باربری این لوله ‌ها را به عهده می‌گیرد. خدمات حمل پلی اتیلن به اندازه ‌ای اهمیت دارد که تمامی شرکت ‌های حمل و نقل مسئولیت حفاظت از کالای شما را از زمانی که از کارخانه خارج می‌ شوند تا زمانی که در مقصد موردنظر تحویل داده می ‌شوند به عهده گرفته ‌اند.

حمل پلی اتیلن
بهترین شرکت برای حمل پلی اتیلن

شنل

همان طور که گفته شد حمله پلی اتیلن از اهمیت ویژه ای برخوردار است. ما مطالب این مقاله سعی کردیم هر آنچه لازم است درباره حمل پلی اتیلن و نکات مربوط به آن بدانید را به شما بگوییم. اگر تمام قوانین و ضوابط مذکور را به خوبی رعایت کنید به هیچ عنوان آسیبی به لوله های پلی اتیلن حمل شده شما وارد نخواهد شد و آن ها را به سلامت به مقصد خواهید رساند.

شرکت حمل و نقل بین المللی شنل

خدمات شنل

a63

حمل و نقل هوایی

a62

حمل و نقل دریایی

a61

حمل و نقل ریلی

a60

حمل و نقل جاده ای

a67

ترانسشیپمنت

a66

تخلیه و بارگیری

a65

تشریفات گمرکی

a64

انبارداری