درباره شرکت شنل

شرکت حمل و نقل بین المللی شنل با هدف فعالیت در صنعت حمل و نقل ریلی، جاده ای، دریایی و هوایی کشور در سال 1354 تاسیس شد. این شرکت با ایجاد شرکت های تخصصی در حوزه های حمل ونقل ریلی، جاده ای، دریایی و هوایی جزو بزرگترین و پیشروترین شرکت های حمل و نقل باری ایران و کشورهای حوزه CIS، ترکیه و اروپا می باشد.

شرکت حمل و نقل بین المللی شنل یکی از شرکتهای هلدینگ حمل و نقل ارزش آفرینان فدک که بعنوان بزرگترین هلدینگ خصوصی ریلی در سطح کشور مطرح می باشد. این شرکت توانسته است با اتکاء به سرمایه انسانی متخصص و مجرب خود و استفاده از مدل های جدید تعالی سازمانی، مسیر توسعه و تعالی را به سرعت طی نموده و با سرمایه گذاری های هدفمند در شقوق مختلف حمل و نقل در مدت زمان کوتاهی از سرآمدان حمل بار کشور شود.

شرکت بر اساس چشم انداز خود و در راستای تکمیل ارائه خدمات به مشتریان، برنامه های توسعه ای جسورانه ای را تدوین نموده است. در این راستا مشارکت با شرکتهای توانمند خارجی و داخلی فعال در حوزه لجستیک از اولویتهای شرکت می باشد.

در حال حاضر شرکت حمل و نقل بین المللی شنل از شرکت‌های خانواده بزرگ هلدینگ ارزش آفرینان فدک که با بهره برداری از 1300 دستگاه واگن ملکی لبه‌بلند (55 و 68 تنی) سهم قابل توجهی از حمل ریلی محمولات صادراتی، وارداتی و ترانزیتی کشور را برعهده دارد. همچنین این شرکت با دارا بودن 100 دستگاه کامیون حمل جاده ای محمولات بین المللی را نیز برعهده دارد.

این شرکت توان جابجایی سالیانه سه میلیون تن انواع کالا را از طریق ریل و سایر شیوه های حمل و نقلی دارا می باشد.

درباره ما

پروژه های جاری شرکت حمل و نقل بین المللی شنل:

  • حمل گوگرد ترانزیتی از سرخس ترکمنستان به بندرعباس
  • حمل ریلی خاک فلورین از کال زرد به شهرهای مختلف کشور ترکیه مثل کارابوک، کوشه کوی، ازمیر
  • حمل ریلی محمولات پتروشیمی به ترکیه و کشورهای حوزه CIS
  • حمل جاده ای انواع محمولات به کشورهای منطقه
  • حمل و نقل ترکیبی از تبریز به تاشکند و تاجیکستان
  • حمل ریلی لوله، شیشه، خاک و هندوانه از تبریز به وان، مرسین و استانبول

ساختار سازمانی شنل

ساختار سازمانی دفتر مرکزی